Bugun...

    Biga Dikel İnşaat
  • Firma Yetkilisi: Abdullah Dikel
  • Adres: SAKARYA MAHALLESİ ÇAN CADDESİ NO:131 BİGA/ÇANAKKALE Çan Şubesi Cumhuriyet Mahallesi Vahiz Mustafa Sokak No:16/A (Binbir Çeşit karşısı) ÇAN/ÇANAKKALE
  • Telefon: 0286 316 43 16
  • Fax: -
  • GSM: 0532 509 31 93
  • Web: http://www.abdullahdikelinsaat.com
  • E-Mail: info@abdullahdikelinsaat.com
  • İl / İlçe: Çanakkale / Biga / Çan

FİRMA HAKKINDA


Kalite Politikamız

 

Dikel İnşaat, inşaata göre kalite politikası; kaliteli projeler yapmak, güvenilir olmak ve verimli çalışmak gibi hassas konulara azami dikkat gösterir. Son teknolojilerden en yüksek düzeyde yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve işin uzmanları ile çalışmak, şirketin kalite politikasının temellerini oluşturmaktadır.Her koşulda mükemmelliği ve kaliteyi hedefleyen Dikel İnşaat, en alt kademeden tepe yönetime kadar tüm çalışanlarını ve iş ortaklarını sürekli gelişime, dürüstlüğe, verimli çalışmaya ve yaptığı işe değer katmaya teşvik ederek gelişimi destekleyen atılım hareketlerimiz ile sektörümüze yeni bilgi ve fikirlerin atılımına destek olmak temel amacımıdır.

 

Hakkımızda

 

Dikel İnşaat olarak 15 yıllık tecrübeye sahibiz. 2010 yılından beri inşaat sektöründe hizmet veriyoruz. Biga ve Çan’da gösterdiğimiz faaliyetler ile birlikte yaklaşık 300’ün üzerinde iş yeri ve daire teslim ettik.

 

Dikel İnşaat olarak müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz. 

 

MisyonumuzGerçekleştirdiğimiz bütün projelerde bulunduğumuz bölgeye değer katmak, yüksek kalitede ve modern estetik yaşam alanları yaratmak. Son teknolojileri projelerimize entegre ederek, Bölgemizde yüksek standartlarda ve güvenli yaşam olanları oluşturmak. Müşteri beklentilerine uygun projeler üreterek müşteri memnuniyeti  ilkesiyle hizmet vermek misyonuyla geleceğe uyumlu, kaliteli yaşam mekanları üretmek için çalışmaktayız. İnşaatçılığın temelinden gelip oluşturulan organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik, Dikel inşaatın esas aldığı temel kavramlardır.

 

Vizyonumuz

 

Geçmişten günümüze, belirlediğimiz hedefler doğrultusunda güven ve özveriyle ilerleyen yapımız ile Dikel İnşaat; Müşteri odaklı yaklaşımlarıyla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyen, tüm yenilikleri takip ederek günümüzde olduğu kadar geleceğin de ihyaçlarına uygun projeler üreterek modern bir hayat tarzı oluşturmak, Toplum için güvenli ve çağdaş yaşam ortamları oluşturulmasına ve yaşam kalitesinin yüksellmesine katkı da bulunarak, İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam etmektedir. Her türlü proje “Doğru hizmet doğru kalite” anlayışıyla yaklaşıp, imkan ve ihyaçlar arasında, İnsan ölçeğini göz ardı etmeden seçkin ve benzersiz çizgilerle, kişiye özel projeler ve çözümler üreterek, İdeali yakalamak ve çok özel yaşam sahaları kurmak temel amacımızdır.

 

İnşaat Mühendisi - Abdullah Dikel 


VİDEO

Bu Firma 594 defa incelenmiştir.

YUKARI